UNC nakladač HT, SUNWARD

Protože máme bohaté zkušenosti z předchozího období se smykem řízenými nakladači Bobcat resp. s UNC (univerzální nakladač čelní), bylo naší snahou najít vhodný produkt pro slovenského zákazníka, který splňuje naši základní filozofii, a to nabídnout zákazníkovi kvalitní produkt za přijatelnou cenu s pružným záručním i pozáručním servisem a péčí.

Takovéto produkty jsou SSL (skid steer loaders) nakladače řady HT a to modely s užitnou nosností od 350 kg do 840 kg a nakladače SUNWARD s nosností 725 a 950kg. Základním předpokladem garance kvality těchto produktů je použití hydraulického systému REXROTH a SAUER DANFOSS - předních výrobců vysoce kvalitních hydraulických komponent a celků. Dále je to použití originálních japonských motorů KUBOTA, YANMAR anebo volitelné alternativy jiných pohonných jednotek.

UNC nakladač Sunward SWL2810

UNC nakladač Sunward SWL2810
Nakladač značky SUNWARD rozšiřuje naši nabídku o vysoce kvalitní moderní stroj sériově vybavený ovládáním Joysticky a systémem LUDV - plynulá regulace výkonu hydrauliky v závislosti na otáčkách motoru - snižuje spotřebu a náklady na provoz stroje. Model SWL2810 s užitou nosností 725kg a výškou zdvihu po čep lopaty 3002 mm určitě najde široké využití pro stavební společnosti, farmáře i na skládky. Motor Yanmar a hydraulika Rexroth zaručuje vysokou životnost a spolehlivost stroje. Toto všechno dostanete za výbornou cenu s plnou zárukou a servisním zázemím naší společnosti.
Více info na dotaz: Potrebuji vice informaci o stroji: UNC nakladac Sunward SWL2810 formulářový dotazník   

UNC nakladač Sunward SWL3210

UNC nakladač Sunward SWL3210
Vyšší řada nakladače SUNWARD SWL 3210 doplňuje nabídku o kvalitní stroj s obdobným ovládáním jako menší model se systémem LUDV. Motor KUBOTA V3300 a hydraulika Rexroth je ideálně sladěná na potřebu vyššího výkonu tlakové síly a taktéž zdvihu těžších břemen. Užitná nosnost 950kg a výška vyložení po čep lopaty 3123mm umožňují široké využití stroje a pohodlné ovládání s komfortně vybavenou kabinou zaručuje vysoký standard pro obsluhu stroje. Toto všechno dostanete za výbornou cenu s plnou zárukou a servisním zázemím naší společnosti.
Více info na dotaz: Potrebuji vice informaci o stroji: UNC nakladac Sunward SWL3210 formulářový dotazník   

Žádejte více informací telefonicky nebo prostřednictvím našeho dotazníku.
Těšíme se na spolupráci s Vámi. Kolektiv pracovníků MaS technik s.r.o.

Rajecká cesta 32, Žilina 010 01, tel/fax: +421-41-763 4804, e-mail: mastechnik@mastechnik.sk
slovensky - slovak  anglicky - english