Stavební stroje

Rok 2006 byl pro naši společnost přelomovým, a to v rámci orientace, směřování a rozšíření nabídky produktů pro segment stavebního průmyslu. Získali jsme nové obchodní zastoupení renomovaných světových výrobců, takže v naší nabídce najdete stavební stroje a příslušenství značek Sunward, HT, Sany, Lonking,...

UNC - univerzálne nakladače čelné HT & Sunwardkolesové kĺbové nakladače LONGGONGvibračný valec LONGGONG

Protože máme bohaté zkušenosti z předchozího období s UNC – univerzálními nakladači čelními Bobcat, bylo naší snahou najít vhodný produkt, který splňuje naši základní filozofii, a to nabídnout zákazníkovi kvalitní produkt za dobrou cenu s kvalitním a pružným poprodejním servisem a péčí. Takovéto stavební stroje jsou SSL - smykem řízené nakladače značky HT ® a také UNC nakladače SUNWARD.

minibagre a UNC nakladače Sunward

UNC nakladač a kompaktní minibagr je vynikající kombinací ve stavebnictví, kde nasazením obou stavebních strojů nezávisle získáváte široké možnosti využití kombinace lopaty a podkopového zařízení (tzv. kombinace rypadlo – nakladač). V tomto segmentu Vám od roku 2007 nabízíme kvalitní minibagry a UNC nakladače značky SUNWARD s vynikajícími vlastnostmi a s dobrým poměrem nabývací ceny k užitkové hodnotě.

Použité druhy průmyslových naftových motorů Perkins, Yanmar, Kubota, pumpy, ventily a hydraulické komponenty světových výrobců zaručují, že stavební stroje z naší nabídky vykazují vysokou spolehlivost.

Dalšími produkty z naší nabídky jsou stavební stroje Lonking a to kloubový kolový nakladač a vibrační válec z produkce této firmy.

Stejně jako u manipulační techniky, poskytujeme kvalifikovaný servis také pro stavební stroje - nakladače BOBCAT, HT, SUNWARD spolu s dodávkou originálních náhradních dílů a příslušenství.

Žádejte více informací telefonicky nebo prostřednictvím našeho dotazníku.
Těšíme se na spolupráci s Vámi. Kolektiv pracovníků MaS technik s.r.o.

Rajecká cesta 32, Žilina 010 01, tel/fax: +421-41-763 4804, e-mail: mastechnik@mastechnik.sk
slovensky - slovak  anglicky - english