Minibagry Sunward a Takeuchi

Od roku 2007 Vám nabízíme flexibilní hydraulické minibagry značky SUNWARD s výbornými vlastnostmi a s dobrým poměrem pořizovací ceny k užitkové hodnotě rypadla.

Použité druhy průmyslových naftových motorů Perkins a Yanmar, pumpy, ventily a hydraulické komponenty světových výrobců zaručují zároveň vysokou spolehlivost mini-bagrů Sunward. Přijatelné cenové relace a vysoká užitková hodnota jsou dobrým předpokladem pro rozšíření zákaznické základny uvedené značky kompaktních minibagrů.

minibagr Takeuchi TB108

minibager 0,8T Takeuchi TB108

TB108 so svojími mikro rozměrmi dokáže projet i bežnými dveřma a pracovat v malých prostorech. Technické parametry: prevádzková hmotnosť 855 kg, Šířka 680 mm Šírka:(po roztažení podvozku) 900 mm. Celková výška : 2195 mm, Max. hloubkový dosah: 1680 mm, Výkon motora 9,7 PS / 7,1 kW Rýchlost pojezdu : 2,00 / 3,90 km / h.

Více info na dotaz: Potrebuji vice informaci o stroji: minibagr Takeuchi TB108 formulářový dotazník   

minibagry Sunward SWE15/17

minibagre Sunward SWE17/18
V modelové řadě minibagrů 1,8T nabízíme dva typy strojů a to model SWE15 a SWE17 rozdíl mezi těmito stroji je jen v hnacím agregátu a v hydraulickém systému. Stroj SWE15 je poháněný úsporným trojválcem PERKINS 403C-11 a hydraulikou Eaton-Japan, druhý z řady SWE17 je poháněný motorem YANMAR 3TNV70 a je osazený hydraulikou světové značky KYB. Hloubkový dosah kopání 2160mm a rypná síla lopaty 13,1 kN zaručují solidní pracovní výkon v této třídě minirypadel. Samozřejmostí u těchto modelů a celé produktové řady je vybavení komfortní a bezpečnou kabinou s vytápěním a rádiem. Ergonomické ovládání "joysticky" umožňuje velmi přesné a citlivé ovládání. Jediným stlačením tlačítka ovládáte nastavování šířky podvozku (pásů). Minibagry jsou taktéž vybaveny přídavným hydraulickým okruhem s možností připojení různých přídavných zařízení.
Více info na dotaz: Potrebuji vice informaci o stroji: minibagry Sunward SWE15/17 formulářový dotazník     minibagry Sunward SWE15/17 je dostupný na skladě MaS technik  na skladě

minibagr Sunward SWE38

minibager Sunward SWE38
Stroj hmotnostní kategorie 3,8T s hloubkovým dosahem kopání 3 077 mm je bagr střední třídy taktéž moderní konstrukční řady s nulovým přesahem zadní části s malým rádiem otáčení vhodný na práci i ve stísněných podmínkách. S možností ovládání pojezdu klasicky a to ručními pákami nebo nožními pedály, kde toto řešení umožňuje uvolnit ruce pro ovládání pracovních funkcí joystickovými ovladači. Toto je důležité při pohybu stroje v prudkých svazích anebo při nakládce a vykládce stroje z přívěsu nebo nákladního auta. Pedály jsou také pohodlnější při přesunu stroje na delší vzdálenosti. Základní lopata s objemem 0,11 m? a rypnou silou 26,4 kN umožňuje precizní práci s minimální námahou obsluhy v pohodlné klimatizované kabině s výbornou ergonomií.
Více info na dotaz: Potrebuji vice informaci o stroji: minibagr Sunward SWE38 formulářový dotazník   

minibagr Sunward SWE55

minibager Sunward SWE55
Stroj hmotnostní kategorie 5,0T s hloubkovým dosahem kopání 3 302 mm je bagr střední třídy s možností ovládání pojezdu klasicky a to ručními pákami anebo nožními pedály. Je vybavený funkcí swing frame nebo jako u nás nazývaného systémem mimo osého kopání, kde rameno výložníku je možné vyklánět vlevo i vpravo. Touto funkcí jsou samozřejmě vybaveny i ostatní minibagry výrobce SUNWARD. Pohonná jednotka YANMAR s výkonem 29,2kW je optimálně sladěná s hydraulikou KYB s variabilním sytémem regulace otáček motoru závislých na aktuální potřebě výkonu hydrauliky snižuje emise i spotřebu stroje.
Více info na dotaz: Potrebuji vice informaci o stroji: minibagr Sunward SWE55 formulářový dotazník   

minibagr Sunward SWE60

minibager Sunward SWE60
Stroj hmotnostní kategorie 6,0T s hloubkovým dosahem kopání 3 705 mm je rypadlo střední třídy tzv. midibagr. Uvedený stroj se vyznačuje velmi častým využitím při náročnějším použití, kde je potřebná vysoká rypná síla při dlouhodobějším pracovním zatížení. Je vhodný na výstavbu infrastruktur jako kanalizaci, cest při stavebních pracích na výkopy a úpravy terénů a jiné. Tato řada rypadla je poháněná motorem CUMMINS 2300T s výkonem 40,5kW/2200ot/min, rypná síla lopaty 39,8kN a výkon variabilního dvoupístového čerpadla s jedním zubovým čerpadlem je 2x60L + 42L to zaručuje možnost připojení výkonných přídavných zařízení jako bourací kladivo, svahovací lopata anebo vrtací zařízení.
Více info na dotaz: Potrebuji vice informaci o stroji: minibagr Sunward SWE60 formulářový dotazník   

minibagr Sunward SWE70

minibager Sunward SWE70
Tento stroj hmotnostní kategorie 7,0T s hloubkovým dosahem kopání téměr čtyři metry 3 935 mm charakterizuje výstižně slogan " vysoká efektivita, excelentní výkon", tedy uvedené rypadlo střední třídy je vhodné nasadit na místa s dlouhodobým denním pracovním cyklem na výstavbě dálnic resp. při pracích typu vykop a nalož. Robustní stroj s dobrou tlakovou silou je vhodný i na zarovnávání terénů anebo přípravu staveniště. Tato řada rýpadla je poháněná motorem YANMAR 4TNV98 s výkonem 43kW, rypná síla lopaty 42,6kN. Stroj je možné dodat podle požadavku zákazníka i s vybavením mimo osého kopání nazývaného také "swing boom".
Více info na dotaz: Potrebuji vice informaci o stroji: minibagr Sunward SWE70 formulářový dotazník   

Vynikající kombinací ve stavebnictví je použití minibagrů s univerzálními nakladači čelními - UNC, kde nasazením obou strojů nezávisle získáváte široké možnosti využití kombinace lopaty a podkopového zařízení (tzv. kombinace rypadlo – nakladač).

Žádejte více informací telefonicky nebo prostřednictvím našeho dotazníku.
Těšíme se na spolupráci s Vámi. Kolektiv pracovníků MaS technik s.r.o.

Rajecká cesta 32, Žilina 010 01, tel/fax: +421-41-763 4804, e-mail: mastechnik@mastechnik.sk
slovensky - slovak  anglicky - english