Manipulační technika HC forklift, Pramac

Od 1.6.2005 jsme oficiálním obchodním partnerem renomované společnosti HC forklift ®. Manipulační technika tohoto světového výrobce se velmi dobře etablovala na slovenském trhu. Naše společnost zastřešuje komplexně zázemí značky HC forklift v rámci obchodních služeb, poradenství a servisu pro Slovensko.

vysokozdvižné vozíky HC-forklift diesel vysokozdvižné vozíky HC-forklift LPG/benzín elektrické vysokozdvižné vozíky HC-forklift skladová manipulačná technika

HC forklift certifikáty kvality

Manipulační technika společnosti ZHEJIANG HANGCHA ENGINEERING MACHINERY CO., LTD. je více než 30 let lídrem výroby v Číně. Nepřetržitý rozvoj a zdokonalování moderních technologií ve výrobním procesu a také v designu umožňuje produktům HC forklift ® poskytovat vysoký pracovní výkon během celé provozní doby.

Při výrobě produktů HC forklift se využívají trendy managementu organizací, které zahrnují požadavky mezinárodně uznaných norem: systému environmentálního managementu ISO14001:1996 a systému řízení jakosti ISO9001:2000.

Hlavním přínosem pro našeho zákazníka je použití japonské technologie TCM v převodových mechanizmech a také v hydraulice a originálních motorech značek NISSAN nebo ISUZU. Výborný poměr pořizovací ceny k užitkovým vlastnostem předpokládá, že manipulační technika HC-forklift bude pro slovenského zákazníka velmi atraktivní.

Rovněž jsme od roku 2004 autorizovaným servisním zástupcem na manipulační techniku renomovaného světového výrobce značky Hyster, čím jsme opět rozšířili portfolio nabízených služeb. Věříme, že tento krok je přínosem pro další rozšíření naší zákaznické základny.

servis HC forklift, Hyster, Clark, Cat, Yale, Desta, Bobcat, ...
Poskytujeme kvalifikovaný servis pro vysokozdvižné vozíky všech světových výrobců jako HC forklift, YALE, CLARK, HYSTER, DESTA, CAT spolu s dodávkou originálních náhradních dílů a příslušenství s krátkými dodacími lhůtami.

Žádejte více informací telefonicky nebo prostřednictvím našeho dotazníku.
Těšíme se na spolupráci s Vámi. Kolektiv pracovníků MaS technik s.r.o.

Rajecká cesta 32, Žilina 010 01, tel/fax: +421-41-763 4804, e-mail: mastechnik@mastechnik.sk
slovensky - slovak  anglicky - english